YEJ bremžu motori
YEJ sērijas motori var ātri bremzēt, tos izmanto mehāniskās iekārtās un piedziņas mašīnās, kur nepieciešama ātra un precīza bremzēšana.
Specifikācija
| Rāmja izmērs | 80–280 |
| Izvade | 0,18 kW–90 kW |
| Spriegums/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Aizsardzības pakāpe | IP55 (motors), IP23 (bremzētājs) |
| Izolācijas klase/Temperatūras paaugstināšanās klase | F/B |
| Montāžas izvietojums | IP B3/IP B5/IP B35/IP V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C~+40°C |
| Relatīvajam mitrumam jābūt mazākam par 90%. | |
| Augstumam jābūt zemākam par 1000 m virs jūras līmeņa | |
| Dzesēšanas metode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Iepakojums
Pasūtīšanas informācija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas. Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā nominālos datus, piemēram, motora tipu, jaudu, spriegumu, ātrumu, izolācijas klasi, aizsardzības klasi, montāžas veidu utt.
● Mēs varam projektēt un ražot īpašus motorus atbilstoši klienta prasībām:
1. īpašs spriegums, frekvence un jauda;
2. īpaša izolācijas klase un aizsardzības klase;
3. ar spaiļu kārbu kreisajā pusē, dubultiem vārpstas galiem un speciālu vārpstu;
4. augstas temperatūras motors vai zemas temperatūras motors;
5. izmanto plato vai ārpus telpām;
6. lielāka jauda vai īpašs apkalpošanas koeficients;
7. ar sildītāju, PT100 gultņiem vai tinumiem, PTC un tā tālāk;
8. ar kodētāju, izolētiem gultņiem vai izolētu gultņu konstrukciju;
9. ar citu prasībām.








