YVF pārveidotāja baroti motori
YVF sērijas motori izmanto vāverbūra rotora struktūru, kas ir aprīkota ar atsevišķu aksiālās plūsmas ventilatoru, lai nodrošinātu labu dzesēšanas efektu dažādos ātrumos.
Specifikācija
| Rāmja izmērs | 80-355 |
| Izvade | 0,75 kW–355 kW |
| Spriegums/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Darbības zona nemainīgam griezes momentam un darbības zona nemainīgai jaudai | 5–50 Hz un 50–100 Hz |
| Aizsardzības pakāpe | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izolācijas klase/Temperatūras paaugstināšanās klase | F/B |
| Montāžas izvietojums | IP B3/IP B5/IP B35/IP V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Relatīvajam mitrumam jābūt mazākam par 90% | |
| Augstumam jābūt zemākam par 1000 m virs jūras līmeņa Dzesēšana | |
| Dzesēšanas metode | IC416 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Pasūtīšanas informācija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas. Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā nominālos datus, piemēram, motora tipu, jaudu, spriegumu, ātrumu, izolācijas klasi, aizsardzības klasi, montāžas veidu utt.
● Mēs varam projektēt un ražot īpašus motorus atbilstoši klienta prasībām:
1. īpašs spriegums, frekvence un jauda;
2. īpaša izolācijas klase un aizsardzības klase;
3. ar spaiļu kārbu kreisajā pusē, dubultiem vārpstas galiem un speciālu vārpstu;
4. augstas temperatūras motors vai zemas temperatūras motors;
5. izmanto plato vai ārpus telpām;
6. lielāka jauda vai īpašs apkalpošanas koeficients;
7. ar sildītāju, PT100 gultņiem vai tinumiem, PTC un tā tālāk;
8. ar kodētāju, izolētiem gultņiem vai izolētu gultņu konstrukciju;
9. ar citu prasībām.








