IE1 efektivitātes motors
Specifikācija
| Standarta | IEC60034-30 |
| Rāmja izmērs | 80-355 |
| Izvade | 0,18 kW–315 kW |
| Efektivitātes klase | IE1 |
| Spriegums/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Aizsardzības pakāpe | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izolācijas klase/Temperatūras paaugstināšanās klase | F/B |
| Montāžas izvietojums | IP B3/IP B5/IP B35/IP V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Relatīvajam mitrumam jābūt mazākam par 90% | |
| Augstumam jābūt zemākam par 1000 m virs jūras līmeņa | |
| Dzesēšanas metode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Pasūtīšanas informācija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāja informācijai. Atvainojamies, ka iepriekš nebrīdinājām par jebkādām produktu izmaiņām.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, norādiet motora tipu, jaudu, spriegumu, ātrumu, izolācijas klasi, aizsardzības klasi, montāžas metodi utt.
● Mēs varam projektēt un izgatavot īpašus motorus atbilstoši klientu prasībām šādi
1. īpašs spriegums, frekvence un jauda
2. īpašas izolācijas un aizsardzības klases
3. ar kreiso spaiļu kārbu, dubultiem vārpstas galiem un speciālām vārpstām
4. Augstas vai zemas temperatūras motori.
5. Liels augstums vai lietošana ārpus telpām
6. Lielāka jauda vai īpaši apkalpošanas faktori
7. ar apsildi, gultņiem vai tinumiem PT100, PTC utt.
8. ar kodētāju, izolētiem gultņiem vai izolētu gultņu konstrukciju
9. Citas prasības.









