IE2 efektivitātes motors
Specifikācija
| Standarta | IEC60034-30 |
| Rāmja izmērs | 80-355 |
| Izvade | 0,18 kW–355 kW |
| Efektivitātes klase | IE2 |
| Spriegums/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Aizsardzības pakāpe | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izolācijas klase/Temperatūras paaugstināšanās klase | F\B |
| Montāžas izvietojums | IP B3/IP B5/IP B35/IP V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C -+40°C |
| Relatīvajam mitrumam jābūt mazākam par 90% | |
| Augstumam jābūt zemākam par 1000 m virs jūras līmeņa | |
| Dzesēšanas metode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Ražošanas iekārtas
Pasūtīšanas instrukcija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai klientu uzziņai. Lūdzu, atvainojiet, ka, ja produktā tiks veiktas izmaiņas, iepriekš netiks veiktas nekādas papildu piezīmes.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, pievērsiet uzmanību pasūtījuma datiem, piemēram, motora modeļa jaudai, spriegumam, ātrumam, izolācijas klasei, aizsardzības klasei, uzstādīšanas veidam utt.
● Mēs varam izvēlēties pielāgotu dizainu un īpašu motoru izstrādājumu ražošanu atbilstoši jūsu prasībām.
1. Īpaši spriegumi, frekvences un jaudas.
2. Īpaša izolācijas klase un aizsardzības klase;
3. Kreisā puse ar sadales kārbu, dubultu vārpstas galu un speciālu vārpstu;
4. Augstas temperatūras motori vai zemas temperatūras motori;
5. Lietošanai augstienē vai ārpus telpām.
6. Lielāka jauda vai īpašs servisa koeficients.
7. Ar sildītājiem, gultņiem vai tinumiem no PT100, PTC utt.
8. Ar kodētāju, izolētu gultni vai izolētu gultņu konstrukciju.
9. Citas prasības.









