SCZ sērijas sinhronie reluktances motori
SCZ sērijas sinhronais reluktances motors ir neatkarīgi konstruēts. Motors ir trīsfāžu elektromotors ar magnētiski anizotropisku rotora struktūru, kas atbilst IEC standarta rāmja izmēram, lai apmierinātu dažādas klientu vajadzības, un var nodrošināt IE5, IE4, IE3 sērijas produktus, tostarp tīru sinhrono reluktances motoru.
Specifikācija
| Standarta | IEC60034 |
| Rāmja izmērs | Augstums 80–315 mm |
| Nominālā jauda | 0,75 kW–200 kW |
| Grādi vai energoefektivitāte | IE5 |
| Spriegums un frekvence | 400 V/50 Hz |
| Aizsardzības pakāpes | IP55 |
| Izolācijas pakāpes/temperatūras paaugstināšanās | F/B |
| Uzstādīšanas metode | B3, B5, B35, V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Relatīvajam mitrumam jābūt mazākam par 90% | |
| Augstumam jābūt zemākam par 1000 m virs jūras līmeņa | |
| Dzesēšanas metode | IC411 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Pasūtīšanas informācija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas. Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā nominālos datus, piemēram, motora tipu, jaudu, spriegumu, ātrumu, izolācijas klasi, aizsardzības klasi, montāžas veidu utt.
● Mēs varam projektēt un ražot īpašus motorus atbilstoši klienta prasībām:
1. īpašs spriegums, frekvence un jauda;
2. īpaša izolācijas klase un aizsardzības klase;
3. ar spaiļu kārbu kreisajā pusē, dubultiem vārpstas galiem un speciālu vārpstu;
4. augstas temperatūras motors vai zemas temperatūras motors;
5. izmanto plato vai ārpus telpām;
6. lielāka jauda vai īpašs apkalpošanas koeficients;
7. ar sildītāju, PT100 gultņiem vai tinumiem, PTC un tā tālāk;
8. ar kodētāju, izolētiem gultņiem vai izolētu gultņu konstrukciju;
9. ar citu prasībām.










