Y sērijas (IP23) augstsprieguma trīsfāžu asinhronā indukcija
Y sērijas augstsprieguma motors ir trīsfāžu asinhronais indukcijas motors ar vāverbūru. Motora aizsardzības klase ir IP23, nominālais spriegums ir 6KV vai 10KV.
Specifikācija
| Rāmja izmērs | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Nominālā jauda | 220 kW–5000 kW (6 kV), 250 kW–3550 kW (10 kV) |
| Energoefektivitātes pakāpes | IE1 |
| Spriegums un frekvence | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Aizsardzības pakāpes | IP23 |
| Izolācijas pakāpes/temperatūras paaugstināšanās | F |
| Uzstādīšanas metode | B3 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Dzesēšanas metode | IC01 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Pasūtīšanas informācija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas. Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā nominālos datus, piemēram, motora tipu, jaudu, spriegumu, ātrumu, izolācijas klasi, aizsardzības klasi, montāžas veidu utt.
● Mēs varam projektēt un ražot īpašus motorus atbilstoši klienta prasībām:
1. īpašs spriegums, frekvence un jauda;
2. īpaša izolācijas klase un aizsardzības klase;
3. ar spaiļu kārbu kreisajā pusē, dubultiem vārpstas galiem un speciālu vārpstu;
4. augstas temperatūras motors vai zemas temperatūras motors;
5. izmanto plato vai ārpus telpām;
6. lielāka jauda vai īpašs apkalpošanas koeficients;
7. ar sildītāju, PT100 gultņiem vai tinumiem, PTC un tā tālāk;
8. ar kodētāju, izolētiem gultņiem vai izolētu gultņu konstrukciju;
9. ar citu prasībām.






