Slīdgredzenu motori
Tehniskie dati
| Rāmja izmērs | 280–800 mm |
| Izvade | 75–3150 kW |
| Nominālais spriegums | 380 V / 415 V / 660 V / 690 V / 1140 V / 3 kV / 3,3 kV / 6 kV / 6,6 kV / 10 kV / 10,5 kV / 11 kV |
| Montāžas izvietojums | IM B3 |
| Aizsardzības pakāpe | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Dzesēšanas metode | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Polu skaits | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Izolācijas klase | FH |
| Apkārtējās vides temperatūra | Augstumam jābūt zemākam par 1000 m virs jūras līmeņa; -15°C ~+40°C |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Uzrakstiet savu ziņojumu šeit un nosūtiet to mums







