IE5 efektivitātes motors
IE5 sērijas motori ir būra indukcijas motori, kas konstruēti saskaņā ar IEC60034-30 standartiem un IE5 energoefektivitāti.
Specifikācija
| Standarta | IEC60034-30 |
| Rāmja izmērs | 80-355 |
| Izvade | 0,75 kW–315 kW |
| Efektivitātes klase | IE5 |
| Spriegums/frekvence | ≤1000 V/50 Hz |
| Aizsardzības pakāpe | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izolācijas klase/Temperatūras paaugstināšanās klase | F/B |
| Montāžas izvietojums | IP B3/IP B5/IP B35/IP V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Relatīvajam mitrumam jābūt mazākam par 90% | |
| Augstumam jābūt zemākam par 1000 m virs jūras līmeņa | |
| Dzesēšanas metode | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Rūpnīcas ražošanas process
Pasūtīšanas informācija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāja informācijai. Lūdzu, atvainojiet, ka, ja produktā tiks veiktas izmaiņas, iepriekš netiks veiktas papildu piezīmes.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā nominālos datus, piemēram, motora tipu, jaudu, spriegumu, ātrumu, izolācijas klasi, aizsardzības klasi, montāžas metodi utt.
● Mēs varam projektēt un ražot īpašus motorus atbilstoši klienta prasībām šādi
1. īpaši spriegumi, frekvences un jaudas
2. īpašas izolācijas un aizsardzības klases
3. ar kreiso spaiļu kārbu, dubultiem vārpstas galiem un speciālām vārpstām
4. Augstas temperatūras motori vai zemas temperatūras motori.
5. Lietošana augstienē vai ārpus telpām
6. Lielāka jauda vai īpaši apkalpošanas faktori
7. ar apsildi, gultņiem vai tinumiem PT100, PTC utt.
8. ar kodētāju, izolētiem gultņiem vai izolētu gultņu konstrukciju.
9. Citas prasības.
Ja kāds no šiem posteņiem jūs patiešām interesē, lūdzu, paziņojiet mums. Mēs ar prieku sniegsim jums cenu piedāvājumu pēc detalizētas specifikācijas saņemšanas. Mums ir savi pētniecības un attīstības speciālisti, kas spēj izpildīt jebkuru no prasībām. Mēs ceram drīzumā saņemt jūsu pieprasījumus un ceram uz iespēju sadarboties ar jums nākotnē. Laipni lūdzam iepazīties ar mūsu uzņēmumu.







