YH Marine Motors
YH sērijas motori ir pilnībā slēgti, ar ventilatoru dzesējami trīsfāžu asinhronie indukcijas motori, kas paredzēti lietošanai jūrā.
Specifikācija
| Rāmja izmērs | 80-355 |
| Izvade | 0,75 kW–315 kW |
| Spriegums/frekvence | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Aizsardzības pakāpe | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Izolācijas klase/Temperatūras paaugstināšanās klase | F/B |
| Montāžas izvietojums | IP B3/IP B5/IP B35/IP V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | 0°C ~+45°C |
| Relatīvajam mitrumam jābūt mazākam par 90% | |
| Dzesēšanas metode | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Pasūtīšanas informācija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas. Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā nominālos datus, piemēram, motora tipu, jaudu, spriegumu, ātrumu, izolācijas klasi, aizsardzības klasi, montāžas veidu utt.
● Mēs varam projektēt un ražot īpašus motorus atbilstoši klienta prasībām:
1. īpašs spriegums, frekvence un jauda;
2. īpaša izolācijas klase un aizsardzības klase;
3. ar spaiļu kārbu kreisajā pusē, dubultiem vārpstas galiem un speciālu vārpstu;
4. augstas temperatūras motors vai zemas temperatūras motors;
5. izmanto plato vai ārpus telpām;
6. lielāka jauda vai īpašs apkalpošanas koeficients;
7. ar sildītāju, PT100 gultņiem vai tinumiem, PTC un tā tālāk;
8. ar kodētāju, izolētiem gultņiem vai izolētu gultņu konstrukciju;
9. ar citu prasībām.
Pieteikumi
Mums ir progresīvas ražošanas tehnoloģijas un tiekšanās pēc inovatīviem produktiem. Tajā pašā laikā labais serviss ir uzlabojis mūsu labo reputāciju. Mēs uzskatām, ka, ja vien jūs izprotat mūsu produktu, jums jābūt gataviem kļūt par mūsu partneriem. Gaidām jūsu pieprasījumu.








