YL modulārie motori
YL sērijas motoru rāmis ir metināts no tērauda plāksnes, nodrošinot izcilu stingrību un vibrācijas izturību. Tie ir izgatavoti ar F izolācijas struktūru un VPI vakuuma spiediena impregnēšanas procesu. Nepārtrauktā iekraušanas un izkraušanas gultņu sistēma nodrošina ērtu apkopi.
Specifikācija
| Rāmja izmērs | 355–630 (6 kV), 400–630 (10 kV) |
| Izvade | 220 kW–1250 kW (6 kV), 220 kW–1120 kW (10 kV) |
| Spriegums/frekvence | 6KV, 10KV/50Hz |
| Montāžas izvietojums | IM V1 |
| Aizsardzības pakāpe | IP23 |
| Dzesēšanas metode | IC01 |
| Izolācijas klase | F |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Mūsu precēm ir valsts akreditācijas prasības kvalificētiem, augstas kvalitātes produktiem, pieejamas cenas, un tās ir atzinīgi novērtētas visā pasaulē. Mūsu preces turpinās uzlaboties pasūtījuma ietvaros, un mēs ceram uz sadarbību ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, paziņojiet mums. Mēs labprāt sniegsim jums cenu piedāvājumu, tiklīdz būsim saņēmuši jūsu detalizētās prasības.
Montāža un kopējie izmēri (6KV)
| Rāmja Nr. | Pole | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800. gadā |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900. gadā |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. gadā | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. gadā | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Piezīme: Tabulā norādītie dati ir paredzēti lietotāja uzziņai. Jebkādu neatbilstību gadījumā ar nejaušo failu noteicošais ir nejaušais fails.
Montāža un kopējie izmēri (10KV)
| Rāmja Nr. | Pole | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900. gadā |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. gadā | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. gadā | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Piezīme: Tabulā norādītie dati ir paredzēti lietotāja uzziņai. Jebkādu neatbilstību gadījumā ar nejaušo failu noteicošais ir nejaušais fails.






