YLKK modulārie motori
YLKK sērijas motori atbilst valsts standartam GB755 un attiecīgajiem IEC standartiem. Motora rāmis ir metināts ar tērauda plāksni un piedāvā izcilu stingrību un vibrācijas izturību. Tie ir izgatavoti ar F izolācijas struktūru un VPI vakuuma spiediena impregnēšanas procesu. Nepārtrauktā uzpildes un iztukšošanas gultņu sistēma nodrošina ērtu apkopi.
Specifikācija
| Rāmja izmērs | 355-710 (6 kV)/400-710 (10 tūkstošiV) |
| Izvade | 185kW-3150kW (6 kV)/220kW-2500kW(10kV) |
| Spriegums/frekvence | 6kV, 10kV/50Hz |
| Montāžas izvietojums | IM V1 |
| Aizsardzības pakāpe | IP44/IP54/IP55 |
| Dzesēšanas metode | IC611/IC616 |
| Izolācijas klase | F |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
Montāža un kopējie izmēri (6KV)
| Rāmja Nr. | Pole | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 2300 | 1500 |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 2500 | 1650. gadā |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180
| 120 | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| 1800. gadā
|
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| 2000. gadā
|
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1100
| 3300
| 2200
|
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | ||||||||||
| 630
| 4 | 1600 | 1800. gadā | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. gadā | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Piezīme: Tabulā norādītie dati ir paredzēti lietotāju uzziņai. Jebkādu neatbilstību gadījumā ar nejaušo failu noteicošais ir nejaušais fails.
Montāža un kopējie izmēri (10KV)
| Rāmja Nr. | Pole | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 2500 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1200
| 3300
|
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. gadā | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. gadā | 1300 | 3600 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Piezīme: Tabulā norādītie dati ir paredzēti lietotāju uzziņai. Jebkādu neatbilstību gadījumā ar nejaušo failu noteicošais ir nejaušais fails.







