Piegādes ODM līdzstrāvas motors bezsuku motors bezsuku līdzstrāvas motors BLDC motors elektromotors servo motors 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polu 3000 apgr./min 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M
"Kvalitāte pirmajā vietā, godīgums kā pamats, sirsnīga palīdzība un savstarpēja peļņa" ir mūsu ideja, cenšoties pastāvīgi radīt un tiekties pēc izcilības piegādes ODM līdzstrāvas motora bezsuku motora bezsuku līdzstrāvas motora BLDC motora elektromotora servo motora 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polu 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Pašlaik mēs ceram uz vēl plašāku sadarbību ar ārvalstu klientiem, pamatojoties uz abpusēju labumu. Lūdzu, sazinieties ar mums bez maksas, lai iegūtu vairāk informācijas.
"Kvalitāte pirmajā vietā, godīgums kā pamats, sirsnīga palīdzība un savstarpēja peļņa" ir mūsu ideja, cenšoties pastāvīgi radīt un tiekties pēc izcilībasĶīnas bezsuku līdzstrāvas motors un elektromotorsPielāgoti pasūtījumi ir pieņemami ar dažādu kvalitātes pakāpi un klienta īpašo dizainu. Mēs ceram nodibināt labu un veiksmīgu sadarbību biznesā ar ilgtermiņa līgumiem ar klientiem visā pasaulē.
IE4 sērijas motori ir būra indukcijas motori, kas konstruēti saskaņā ar IEC standartiem un IE4 energoefektivitāti.
Specifikācija
| Standarta | IEC60034-30-1 |
| Rāmja izmērs | H80-450MM |
| Nominālā jauda | 0,75 kW–1000 kW |
| Grādi vai energoefektivitāte | IE4 |
| Spriegums un frekvence | 400 V/50 Hz |
| Aizsardzības pakāpes | IP55 |
| Izolācijas pakāpes/temperatūras paaugstināšanās | F/B |
| Uzstādīšanas metode | B3, B5, B35, V1 |
| Apkārtējās vides temperatūra | -15°C ~+40°C |
| Relatīvajam mitrumam jābūt mazākam par 90% | |
| Augstumam jābūt zemākam par 1000 m virs jūras līmeņa | |
| Dzesēšanas metode | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |
| Pienākums | S1 |
| Pakalpojuma faktors | 1.0 |



Pasūtīšanas informācija
● Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas. Šis katalogs ir paredzēts tikai lietotāju uzziņai. Lūdzu, piedodiet, ka jebkādas produktu izmaiņas netiks iepriekš norādītas.
● Veicot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā nominālos datus, piemēram, motora tipu, jaudu, spriegumu, ātrumu, izolācijas klasi, aizsardzības klasi, montāžas veidu utt.
● Mēs varam projektēt un ražot īpašus motorus atbilstoši klienta prasībām:
1. Īpašs spriegums, frekvence un jauda;
2. Īpaša izolācijas klase un aizsardzības klase;
3. Ar spaiļu kārbu kreisajā pusē, dubultiem vārpstas galiem un speciālu vārpstu;
4. Augstas temperatūras motors vai zemas temperatūras motors;
5. Izmanto plato vai ārā;
6. Lielāka jauda vai īpašs servisa koeficients;
7. Ar sildītāju, PT100 gultņiem vai tinumiem, PTC un tā tālāk;
8. Ar kodētāju, izolētiem gultņiem vai izolētu gultņu konstrukciju;
9. Ar citu prasībām. "Kvalitāte pirmajā vietā, godīgums kā pamats, sirsnīga palīdzība un savstarpēja peļņa" ir mūsu ideja, cenšoties pastāvīgi radīt un tiekties pēc izcilības piegādes ODM līdzstrāvas motora bezsuku motora bezsuku līdzstrāvas motora BLDC motora elektromotora servo motora 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polu 3000 apgr./min 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M. Pašlaik mēs ceram uz vēl plašāku sadarbību ar ārvalstu klientiem, pamatojoties uz abpusēju labumu. Lūdzu, sazinieties ar mums bez maksas, lai iegūtu vairāk informācijas.
Piegāde ODM Ķīnā, bezkontaktu līdzstrāvas motors un elektromotors, pielāgoti pasūtījumi ir pieņemami ar dažādu kvalitātes pakāpi un klienta īpašo dizainu. Mēs ceram nodibināt labu un veiksmīgu sadarbību biznesā ar ilgtermiņa līgumiem ar klientiem visā pasaulē.



